Ремонт дерев'яних зрубів в Києві: Wooden Evolution
20
Сер

Ремонт зрубів (Київ)

Що потрібно знати, перед тим як розпочати ремонт зрубів (Київ)?

Дерев’яні будинки зі зрубу чи оциліндрованих колод після певного часу експлуатації потребують ремонту. Ремонт зрубів (Київ) включає в себе комплекс послуг із усунення різноманітних дефектів, а також повернення початкового зовнішнього вигляду Вашому будинку.

Які фактори впливають на руйнування зрубу?

Основні фактори, через які відбувається руйнування зрубу:

 • Вологість більш ніж 60-70% руйнує деревину і призводить до розбухання та розтріскування. При цьому підвищена вологість загрожує не тільки зовнішній конструкції будинку, а й внутрішній.
 • Температура, яка перевищує 40 °С. Висока температура сприяє зниженню в’язкості і міцності дерева.
 • Сонячні промені призводять до розтріскування брусу.
 • Перепади температури. Нестабільність погодних умов також впливає на позитивні властивості деревини.

Який комплекс робіт включають ремонтні роботи дерев’яних зрубів?

Найчастіше замовляють ремонт дерев’яних зрубів в Києві, який складається із таких етапів:

 • Шліфування стін. Під час цього виду робіт знімається старе покриття. Завдяки шліфуванню прибираються грибок і тріщини та покращується адгезія.
 • Обробка стін антисептичними засобами допомагає захистити будівлю від різних шкідників та грибку.
 • Гідроізоляція нижніх вінців від фундаменту допомагає вберегти деревину від вологи, яка призводить до гниття.
 • Герметизація швів запобігає затіканню води і розповсюдженню плісняви.
 • Заміна нижніх вінців на нові.
 • Фарбування стін дозволяє обновити фасад, підкреслити природну красу деревини.
 • Реставрація підлоги – може бути повна або часткова заміна лаг підлоги.

Куди звернутись, щоб замовити якісний ремонт дерев’яного зрубу?

Останнім часом більшість людей віддають перевагу екологічному і природному житлу, тому будинок зі зрубу – це ідеальний варіант. Дерев’яні будівлі мають надзвичайно сприятливий клімат для проживання, у них чудова теплоізоляція і гарні показники вологості. Проте з часом такі будівлі втрачають свій зовнішній вигляд, виходять із ладу деякі деталі і виникає запитання, до кого звернутися, щоб отримати якісний ремонт дерев’яного зрубу. Київ – місто, де можна замовити таку послугу у нашій компанії «Wooden Evolution».

Реконструкція і ремонт зрубів з дерева в Києві – це основний вид діяльності нашої компанії. У нас працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.

Одне із найпопулярніших питань від власників дерев’яних будинків – яка вартість ремонту зрубу в Києві? Проте треба враховувати, що від багатьох факторів залежать розцінки на ремонт зрубу. Ціна в Києві, як і в інших регіонах нашої країни, залежить від особливостей будівлі, складності робіт, які потрібно виконати.

Також на вартість ремонту впливає обсяг відновлювальних робіт. Наприклад, капітальний ремонт старого зрубу в Києві обійдеться значно дорожче, ніж поверхневий ремонт з усуненням косметичних дефектів.

Щоб замовити ремонт зрубу будинку в Києві звертайтесь по номерах телефонів: +38(063)6195022, +38(096)0491600, чи пишіть на електронну пошту: woodenevolution@gmail.com.

Пам’ятайте, що ремонт зрубу дерев’яного будинку під ключ (Київ) – це найкращий спосіб продовжити термін експлуатації Вашої будівлі.