Конопатка зрубу

Зазори і порожнечі – це результат усадки дерев’яного будинку.

Цей негативний фактор може привести до повного руйнування будинку, уникнути якого Вам допоможе конопатка зрубу або бруса.

Конопатка дерев’яного зрубу – це трудомісткий процес, який передбачає ущільнення швів і зазорів при використанні спеціального прокладочного будівельного матеріалу, джутової стрічки. Довірити такий процес можна тільки справжнім фахівцям. Такими є команда інженерів і будівельників від компанії «Wooden Evolution». Ми володіємо:

  • високим рівнем професіоналізму;
  • наявністю сертифікованих спеціалістів;
  • використанням тільки якісних будівельних матеріалів;
  • індивідуальним підходом до кожного клієнта;
  • таким прийнятним критерієм, як вартість конопатки зрубу;
  • гарантією високої якості виконання таких робіт, як конопатка зрубу.

У такому випадку, якщо Вас цікавить, як здійснюється конопатка, а також, скільки коштує конопатка зрубу для Вашої індивідуальної будівлі, звертайтеся до наших спеціалістів, і Ви отримаєте сервіс європейського рівня!

Чому ж так важлива для власника дерев’яної нерухомості житлового характеру конопатка зрубу?

Ціна професійно виконаного такого виду будівельної діяльності, як конопатка швів зрубу – це естетична привабливість, а також функціональна придатність, практичність і довговічність Вашого дерев’яного будинку.

У більш широкому значенні, головне завдання вищевказаного процесу – це:

Низька теплопровідність будівлі будинок перестане втрачати теплові якості, а в середину не буде потрапляти холод, завдяки чому спостерігається істотна економія на опаленні.
Низька вологодоступність будівлі ·        значне зниження ймовірності потрапляння вологи і різних мікроорганізмів, які сприяють гниттю і руйнуванню дерева;

·        високий рівень запобігання появи конденсату, який також здатний нашкодити будинку.

Загальний захист будинку будинок буде захищений від проникнення різних комах, які мають негативний вплив на деревину і комфорт життя власників будівлі.
Зовнішня і внутрішня краса будинку усуваються зорові дефекти і недоліки будівлі.

Які ж особливості у виконанні має конопатка зрубу?

Наприклад, конопатка зрубу з оциліндрованих колод здійснюється так, щоб жодна колода з усієї конструкції зрубу не сповзла з вінця. Також спеціалісти стежать за тим, щоб між кожною колодою по всій довжині проходив рівний шар утеплювача. Це дуже важливе правило, адже навіть різниця у кілька міліметрів на різних краях колоди, повторюючись із ряду в ряд, в результаті може дати перекіс по всій стіні у кілька сантиметрів! Тільки фахівці з солідним досвідом роботи можуть усунути непотрібні зазори і щілини, щільно заповнюючи їх утеплювачем, поступово і рівномірно, і при цьому виконуючи свою роботу дуже якісно, надійно.

Таким чином, якісна конопатка не лише дозволяє краще зберігати тепло, а й дає чудовий зовнішній вигляд будинку! Однак, при всьому цьому важливо не забувати про високий професіоналізм при виконанні відповідного виду робіт!