Монтаж дерев’яною вагонкою стелі та стін

Монтаж вагонки – це будівельний процес декоруючого характеру, із застосуванням облицювального матеріалу.

У першу чергу слід вказати, що вагонка – це будівельний матеріал, який застосовується для чистових робіт. У сучасному світі дизайнерської галузі вона класифікується на:

Пластикову композитний, хімічний склад.
МДФ деревоволокниста плита середньої щільності.
Дерев’яну натуральний, екологічно чистий матеріал.

Кожен вид цього облицювального елементу має свій монтаж вагонки, ціна якого залежить також від якісних показників використовуваного матеріалу.

На сьогоднішній день найвищим споживчим попитом користується монтаж дерев’яної вагонки. Дерев’яні листи мають чудовий вигляд, а також мають високі якісні характеристики. Профільована дошка вже не одне тисячоліття широко застосовується у будівельній галузі. На сьогоднішній день вона проводиться за типом:

 • стандарт;
 • штиль;
 • американка;
 • європрофіль та інші.

Вартість монтажу вагонки також залежить від області її застосування: зовнішня чи внутрішня. Залежно від породи деревини профільована дошка застосовується:

 • Хвойні породи – для внутрішніх робіт у приміщеннях із невисокою вологістю і без істотних температурних коливань у діапазоні від 05 до +30 градусів Цельсія.
 • Липа. Ідеальне місце застосування – це внутрішня частина сауни.
 • Вільха – парна кімната лазні, а також у неопалюваних приміщеннях (дачі, балкони, лоджії, мансарди, тераси).

Звичайно ж, незамінними у всіх сферах застосування є червоне дерево, дуб та інші дорогі види деревини. Монтаж вагонки на стелю або на інші конструкційні системи приміщення з цього матеріалу завжди має елегантний вигляд і абсолютну зручність при експлуатації.

Отже… Від чого залежить ціна монтажу дерев’яної вагонки?

Сказати з абсолютною точністю, скільки коштує монтаж вагонки, зможе фахівець відповідного роду діяльності тільки після узгодження із замовником усіх нюансів майбутньої роботи: область будівельного об’єкта, його габарити, побажання щодо типу деревини, способу монтажу. Таким чином, розцінки на монтаж вагонкою є індивідуальним критерієм.

Монтаж вагонки на стіни та стелю ціна в Києві Од. виміру Ціна, грн./м2
Монтаж вагонки на прямі стіни з обрешіткою м2 від 300
Монтаж вагонки на прямі стіни без обрешітки м2 від 260
Монтаж вагонки на стіни складної форми з обрешіткою м2 від 350
Монтаж вагонки на стіни складної форми без обрешітки м2 від 320
Монтаж вагонки на стелю з обрешіткою м2 від 300
Монтаж вагонки на стелю без обрешітки м2 від 260
Монтаж вагонки на складну стелю з обрешіткою м2 від 350
Монтаж вагонки на складну стелю без обрешітки м2 від 300
Монтаж паро- та гідроізоляції м2 від 30
Монтаж утеплювача м2 від 60

Звичайно ж, найбільш економічно вигідним варіантом буде самостійне оформлення внутрішньої або фасадної частини будинку облицювальним матеріалом. Ось тільки необхідно врахувати, що робота ця копітка, і потребує спеціальних знань та умінь. А тому найкраще звернутися до фахівців.

Вірним і надійним помічником, який виконує монтаж дерев’яною вагонкою на стелю чи стіни, є компанія «Wooden Evolution». Сертифіковані фахівці якісно, швидко, професійно, а головне, за помірну плату оформлять будь-якого типу приміщення належним чином.

Переваги встановлення дерев’яної вагонки

Обшивка стін дерев’яною вагонкою – популярний та поширений вид оздоблювальних робіт при обладнанні житлових приміщень. Такі панелі можна використовувати в різних кімнатах, вони добре вписуються в інтер’єр, доповнюють його та стають красивим акцентом.

Серед основних переваг, які має така підшивка стін:

 1. Великий вибір оздоблювального матеріалу. Сьогодні ринок будматеріалів пропонує покупцям широкий асортимент дошок різних кольорів та розмірів. У вас є можливість обрати варіант, який підходить вам за ціною, характеристиками тощо.
 2. Швидкість встановлення панелей. Замовляючи послуги монтажу дерев’яною вагонкою на нашому сайті, ви зможете в короткі терміни оцінити готовий результат. Панелі вкладаються швидко та без зайвого бруду, ви можете користуватись приміщенням відразу після того, як спеціалісти здійснять монтаж дерев’яної вагонки – матеріалу не потрібен час на висихання.
 3. Універсальність. Обшивка стін та укладання стелі дерев’яною вагонкою актуально не лише для житлових будинків, але й для допоміжних приміщень, офісних та комерційних об’єктів. Головне – правильно підібрати панелі, згідно з їхніми характеристиками та властивостями.
 4. Привабливий зовнішній вигляд. Стіни та стелі, обшиті дерев’яними виробами, виглядають цікавіше за ті, що оформлялись оздоблювальними аналогами. Окрім того, вагонку можна пофарбувати в будь-який колір, аби вона пасувала до загального дизайну приміщення.
 5. Вигідна вартість монтажу. Обшивка будинків дерев’яною вагонкою, а також оздоблення нею стелі та стін – це один з найбільш бюджетних способів оформлення приміщення. Вагонка не потребує ретельного попереднього вирівнювання основи. Навпаки – вона здатна собою закрити незначні дефекти. Ціна її не набагато вища за пластикові панелі. Але зовнішній вигляд та довговічність – набагато кращі.

Класифікація дерев’яної вагонки

Перш ніж розпочинати монтаж дерев’яної вагонки в будинку, необхідно ознайомитись із класифікацією оздоблювального матеріалу:

 1. Екстра. Така вагонка ідеально підходить для житлових кімнат. Вона не має дефектів та відрізняються гладкою поверхнею.
 2. А. Якісний клас матеріалу, серед характеристик якого гладка поверхня (допускаються невеликі тріщини).
 3. В. На поверхні можуть поступати невеликі «кишеньки» та тріщини, 1-2 контрастні плями на 1,5 м.
 4. С. Найбюджетніший клас вагонки, який може відрізнятися певними дефектами і підходить для оздоблення гаражів, саун.

Сфери застосування дерев’яної вагонки

Монтаж вагонки на стелю чи стіни вважається універсальним оздобленням, який сьогодні може використовуватись у різних сферах ремонтних та будівельних робіт. Ті чи інші її види активно задіюються під час:

 1. Оздоблення стін. Обшивка стін будинку дерев’яною вагонкою – доволі популярний варіант, який обирають при оформленні різних кімнат: вітальні, дитячої, спальні, робочого кабінету тощо. Рідше можна зустріти вагонку на кухні чи в коридорі.
 2. Облаштування стелі. Обшивка стелі будинку дерев’яною вагонкою може використовуватись також і для дачних будиночків, гаражів, саун тощо. Цей процес більш складний у порівнянні з оздобленням стін, тож потребує досвіду та часу.
 3. Обшивки будинків з клеєного бруса. Чому б не оформити вагонкою фасад? Оздоблення дерев’яного будинку з брусу, колоди, зрубу за допомогою панелей з деревини дозволяє отримати красивий та якісний результат. Головне – підібрати міцну та надійну породу деревини та ретельно обробити її спеціальними розчинами.

Вагонка з деревини в різних інтер’єрах

Оздоблення стін та обшивка стелі дерев’яною вагонкою актуальні для різних стилів інтер’єрів:

 • прованс;
 • класичний;
 • модерн;
 • скандинавський;
 • лофт;
 • кантрі;
 • етно;
 • середземноморський тощо.

Все тому, що натуральне дерево здавна вважається універсальним оздоблювальним матеріалом. Воно може бути світлим чи темнішим, в теплих чи холодних тонах. Це дозволяє підібрати потрібну кольорову гаму.

Як обрати дерев’яну вагонку для оздоблення будинку

Компанія Wooden Evolution виконує велику кількість видів робіт з реставрації та оздоблення будинків. На нашому сайті ви можете замовити онлайн монтаж стелі дерев’яною вагонкою, оздоблення панелями стін чи фасаду будинку. Перш ніж приступати до робіт, необхідно визначитись із такими аспектами:

 1. Кількість матеріалу. Буде залежати від виду робіт та площі ділянки для оздоблення. Найменше панелей витрачається на послуги монтажу стелі дерев’яною вагонкою. На внутрішні стіни потрібно трохи більше. А от найбільшої кількості панелей вимагає зовнішнє укладання дерев’яної вагонки.
 2. Вид та клас матеріалу. Тут краще порадитись зі спеціалістами, які будуть враховувати усі нюанси: ваші вимоги та побажання, тип приміщення, площу оформлення тощо.
 3. Зовнішній вигляд. Колір, фактура, розмір, тип поверхні (гладкий чи з різьбленням) будуть залежати від інтер’єру приміщення, в якому проводиться монтаж дерев’яної вагонки у будинку.

Де замовити якісну дерев’яну вагонку в Києві?

Якщо вам потрібні послуги спеціалістів, які виконують якісний та швидкий монтаж вагонки на стелю в будинку, а також обшивку стін вагонкою з деревини, ви потрапили за адресою. Wooden Evolution – команда фахівців своєї галузі. На сайті ви можете замовити встановлення вагонки в будь-який тип приміщення: житловий, промисловий, комерційний тощо.

Ми пропонуємо:

 • швидке виконання робіт навіть складного формату недорого;
 • надійне кріплення дощок;
 • проведення всіх необхідних виміри/розрахунків робіт, аби ви завчасно дізналися вартість монтажу;
 • здійснення монтажу на нерівні стіни;
 • контроль за усіма етапами робіт з монтажу вагонки;
 • гарантію на виконання робіт.

Обшивка стін будинків дерев’яною вагонкою – це вигідна можливість перетворити будь-який інтер’єр на затишний та красивий простір. І головне – таке оздоблення надійне і довговічне, просте в догляді (серед основних переваг дерев’яної вагонки ще й те, що її можна мити) та універсальне.

Звертайтеся до нас й оточіть себе красою, затишком, комфортом!