Монтаж вагонки

Монтаж вагонки – це будівельний процес декоруючого характеру, із застосуванням облицювального матеріалу.

У першу чергу слід вказати, що вагонка – це будівельний матеріал, який застосовується для чистових робіт. У сучасному світі дизайнерської галузі вона класифікується на:

Пластикову композитний, хімічний склад.
МДФ деревоволокниста плита середньої щільності.
Дерев’яну натуральний, екологічно чистий матеріал.

Кожен вид цього облицювального елементу має свій монтаж вагонки, ціна якого залежить також від якісних показників використовуваного матеріалу.

На сьогоднішній день найвищим споживчим попитом користується монтаж дерев’яної вагонки. Дерев’яні листи мають чудовий вигляд, а також мають високі якісні характеристики. Профільована дошка вже не одне тисячоліття широко застосовується у будівельній галузі. На сьогоднішній день вона проводиться за типом:

  • стандарт;
  • штиль;
  • американка;
  • європрофіль та інші.

Вартість монтажу вагонки також залежить від області її застосування: зовнішня чи внутрішня. Залежно від породи деревини профільована дошка застосовується:

  • Хвойні породи – для внутрішніх робіт у приміщеннях із невисокою вологістю і без істотних температурних коливань у діапазоні від 05 до +30 градусів Цельсія.
  • Липа. Ідеальне місце застосування – це внутрішня частина сауни.
  • Вільха – парна кімната лазні, а також у неопалюваних приміщеннях (дачі, балкони, лоджії, мансарди, тераси).

Звичайно ж, незамінними у всіх сферах застосування є червоне дерево, дуб та інші дорогі види деревини. Монтаж вагонки на стелю або на інші конструкційні системи приміщення з цього матеріалу завжди має елегантний вигляд і абсолютну зручність при експлуатації.

Отже… Від чого залежить ціна монтажу дерев’яної вагонки?

Сказати з абсолютною точністю, скільки коштує монтаж вагонки, зможе фахівець відповідного роду діяльності тільки після узгодження із замовником усіх нюансів майбутньої роботи: область будівельного об’єкта, його габарити, побажання щодо типу деревини, способу монтажу. Таким чином, розцінки на монтаж вагонкою є індивідуальним критерієм.

Звичайно ж, найбільш економічно вигідним варіантом буде самостійне оформлення внутрішньої або фасадної частини будинку облицювальним матеріалом. Ось тільки необхідно врахувати, що робота ця копітка, і потребує спеціальних знань та умінь. А тому найкраще звернутися до фахівців.

Вірним і надійним помічником, який виконує монтаж дерев’яною вагонкою на стелю чи стіни, є компанія «Wooden Evolution». Сертифіковані фахівці якісно, швидко, професійно, а головне, за помірну плату оформлять будь-якого типу приміщення належним чином.

Звертайтеся до нас й оточіть себе красою, затишком, комфортом!