Обшивка вагонкою

Обшивка вагонкою – це чистова обробка споруди, яка додасть їй гарний зовнішній вигляд!

Коли будівельний процес знаходиться на завершальному етапі, і вже видно «фініш», настає час переходити до такого важливого процесу, як обшивка вагонкою будівлі.

Варто вказати, що облаштування вагонкою будинку зі зрубу – це будівельний процес, при здійсненні якого використовується обшивальний матеріал.

Асортимент відповідного виду матеріалів на сучасному будівельному ринку вражає свого споживача своєю різноманітністю, ціновою політикою. При цьому, згідно зі статистикою, 87% споживчого попиту припадає на натуральний, екологічно чистий матеріал. Одним із таких є деревина. Її використовують у таких видах облицювальних робіт, як:

  • обшивка вагонкою зрубу зсередини будинку;
  • оздоблення вагонкою всередині будинку;
  • декорування окремих елементів зовнішньої і внутрішньої частини будинку.

Саме тому належним чином оформить Ваш будинок обшивка вагонкою, ціна якої залежить від її форми, текстури, відтінку, а також розміру будівельного об’єкта, де буде проводитись облаштування вагонкою дерев’яного будинку.

Що представляє собою вагонка з деревини?

Обшивка зрубу вагонкою – це можливість захистити головний будівельний матеріал будинку. Вагонка з дерева представляє собою гладкі, дуже міцні панелі, бічні сторони яких оснащені спеціальною системою виступів і шипів, які дозволяють забезпечити чітке, водонепроникне і таке, що не пропускає комах та інших організмів зчеплення. Головні функції облицювального матеріалу – це:

Довговічність при правильній обробці від грибків, цвілі, комах, дерев’яна вагонка буде служити красиво і функціонально багато років.
Висока звуко- і термоізоляція у комплексі зі спеціальним утеплювачем вагонка захистить будинок від холоду і сторонніх шумів.
Естетична привабливість неповторний малюнок натурального дерева – це завжди красиво і розкішно.

Чим відрізняється обробка вагонкою всередині будинку від зовнішньої?

У першу чергу слід вказати, що обробка вагонкою інтер’єрної, внутрішньої частини житлового будинку застосовується, як правило, у ванній, туалетній кімнатах, передпокої, лоджії, частково в кухні. Оформляти таким чином залу, спальні, дитячі та інші кімнати не прийнято.

Оздоблення дерев’яною вагонкою надає внутрішній частині будинку особливий естетичний вигляд, привабливість, адже правильно вибране дерево – це завжди розкішно, дорого, красиво. Крім того, екологічна чистота дерева – це ще й запорука здоров’я мешканців будинку.

Не просто красивою, а й більш якісною, стійкою до негативних впливів зовнішнього середовища є фасадна обробка вагонкою. Ціна її в першу чергу залежить від розміру будинку і якості обраного облицювального матеріалу.

Правильно підібрати матеріал, а також якісно здійснити обшивку зможе професійна команда компанії «Wooden Evolution». А тому, якщо Ви бажаєте оформити свій дерев’яний будинок належним чином, звертайтесь до наших спеціалістів – справжніх майстрів своєї справи!