Монтаж будинку Блок-хаусом

Монтаж Блок-хауса – це ідеальне рішення для тих, хто бажає придбати недорогий будинок із деревини!

Економічно вигідним рішенням будівельної галузі є Блок-хаус. Монтаж – робота недешева і дуже копітка, але в даному випадку, абсолютно доступна для споживача будинку «під дерево».

Якщо правильно вказати, то облицювальним матеріалом є Блок-хаус. Монтаж – ціна цього виду робіт набагато дешевша, ніж побудувати дерев’яний будинок, а з вигляду будинок із дерева і будинок «під дерево» одразу і не відрізниш. Та й зробити це зможе тільки професійний будівельник.

Таким чином, вдало імітує будинок під дерево, при цьому, не являючись несучою конструкцією, Блок-хаус під колоду. Монтаж такого виду облицювання дозволяє отримати вищий рівень краси, екологічності та природності будинку. Крім того, цей вид облицювання виконує ще й захисну функцію конструкції будинку від комах, ультрафіолету, атмосферних явищ.

Яким же буває монтаж дерев’яного Блок-хауса?

Монтаж будинку Блок-хаусом можна здійснити різними способами. Найпоширенішими з них є 3 таких:

Шурупи найбільш популярний і надійний спосіб, який передбачає вкручування спеціального шурупа у шпунт.
Кляймер цей спосіб передбачає використання спеціального кріплення.
Цвяхи найбільш простий і дешевий спосіб збору.

Окрім того, по території застосування робіт, вид оформлення і вартість монтажу Блок-хауса може бути різною:

 • монтаж Блок-хауса всередині приміщення – інтер’єрне оформлення будинку внутрішньої його частини: кухня, передпокій, балкон, вітальня, парильня у бані і т. д.;
 • монтаж Блок-хауса зовні – фасадне оформлення будинку зовнішньої його частини зробить його розкішним і неповторний.

Таким чином, під оригінальною назвою «Блок-хаус» криється ще один різновид сучасного оздоблювального матеріалу. Його область застосування – оздоблення фасаду та інтер’єру невеликих житлових будинків або дач. Матеріал, із якого виробляють облицювальний матеріал – натуральне дерево. Далеко не кожен зможе дозволити собі побудувати дерев’яний будинок із дикого зрубу чи колоди, оскільки на зведення навіть невеликої будівлі необхідна велика кількість лісу. Але, Блок-хаус може легко перетворити будь-яку споруду в «дерев’яну». Крім цього, таке оздоблення абсолютно не токсичне, має хороші технічні і механічні властивості, при її цілком доступній вартості.

Хто ж зможе професійно виконати монтаж Блок-хауса?

Колода, брус, як облицювальний матеріал, найкращим чином оформлять Ваш будинок. Найкращим помічником у цій нелегкій справі є компанія «Wooden Evolution». Ми маємо багаторічний досвід у проведенні відповідного виду робіт, а також все необхідне обладнання. Крім того, своєму замовнику ми запропонуємо найприйнятнішу, складену з урахуванням можливостей споживача вартість монтажу Блок-хауса.

Таким чином, якщо Вас цікавить монтаж Блок-хауса всередині приміщення, ціна якого абсолютно задовільна, а також фасаду будинку на таких же вигідних умовах, звертайтеся до справжніх фахівців своєї справи.

Ціна на укладання блок хаусу в Києві Од. виміру Ціна, грн./м2
Укладання блоку хауса м2 від 260
Утеплення блок хаусу м2 від 80
Гідроізоляція або вітрозахист м2 від 30
Обробка антисептиком (вогнебіозахистом) в один шар м2 від 25
Покриття лакофарбовими матеріалами у два шари м2 від 60

Що таке блок-хаус?

Давайте детальніше розберемо, що таке блок-хаус? Це панелі з натуральної деревини які активно використовуються у різних сферах будівництва, у тому числі і для оздоблення фасадів котеджів. Будинок із блок-хауса виглядає цікаво та відрізняється міцним фасадом. Також такі панелі можуть використовуватись і для декоративних елементів будівлі.

Напівциліндрична форма робить зовнішню частину дошки схожою на брус. При цьому внутрішня сторона блок-хаусу плоска, що дозволяє простіше встановлювати його на стіни. Тобто це фактично імітація повністю дерев’яної стіни, в якій дерев’яним є лише оздоблення.

Під час виготовлення блок-хаусу можуть використовуватись різні матеріали. Wooden Evolution пропонує вашій увазі панелі з натуральної деревини, які відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, міцністю та стійкістю до різних типів пошкоджень.

Ціна самого матеріалу буде залежати від багатьох чинників:

 • виробника;
 • породи дерева, яка використовується для виготовлення панелей;
 • розміру та типу блок-хаусу тощо.

Переваги викорситання блок-хаусу

Чому з усіх можливих варіантів облицювання фасадів замовники частіше обирають оздоблення будинків блок-хаусом? Дерев’яні панелі мають цілий ряд важливих переваг:

 1. Привабливий зовнішній вигляд. Блок-хаус імітує будинок зі зрубу, що автоматично робить його більш затишним та розкішним. При чому деревини на такі облицювальні роботи іде набагато менше.
 2. Екологічність. Блок-хаус виконуються з натуральної деревини. Це абсолютно безпечні панелі, які не виділяють шкідливих речовин та не завдають шкоди здоров’ю людини, легко утилізуються у разі необхідності.
 3. Швидкість монтажу. Після вибору потрібної кількості та розмірів матеріалів ми гарантуємо швидке встановлення блок-хауса завдяки сучасний системі з’єднання панелей.
 4. Стійкість до сильних морозів, опадів, ультрафіолету. Дерево обробляється спеціальними розчинами та може витримувати вплив атмосферних явищ, не втрачаючи своїх властивостей та привабливого зовнішнього вигляду.
 5. Стійкість до появи грибку, плісняви та шкідників.
 6. Невелика вага дощок, завдяки чому вони не створюють сильного навантаження на основу стіни будинку, а також більш зручні та практичні під час транспортування (що допоможе вам суттєво заощадити).
 7. Паропроникність. Якщо правильно підійти до того, як проводити монтаж блок-хауса, вийде оптимальна відстань між панелями, яка не пропускатиме холод, проте забезпечуватиме рівномірну циркуляцію повітря. Це захистить теплоізоляційний матеріал та основу стіни від шкідливого впливу вологи.

Властивості блок-хаусу

Основною властивістю блок-хаусу можна назвати його універсальність. Направду, це той оздоблювальний матеріал, який можна застосовувати для різних поверхонь:

 • бетонних стін;
 • дерев’яних стін каркасних будівель;
 • цегляних будинків;
 • споруд з піноблоку та газоблоку.

Саме тому фасад із блок-хауса все частіше використовується під час зведення заміських будинків. Споруда відразу стає схожою на будинок зі зрубу дерева, навіть якщо основа стіни зроблена з цегли чи бетону.

Окрім того, блок-хаус задіюють і під час оздоблення інших типів споруд: альтанок, терас, гаражів, саун, господарських будівель, дачних будиночків тощо.

Як обрати блок-хаус для обшивки фасаду

Обшивка будинку блок-хаусом – процес, до якого варто підійти відповідально. І якщо сам монтаж буде відбуватись без вашої участі, то на вибір панелей потрібно витратити час. Про що не варто забувати, обираючи блок-хаус:

 1. Кількість оздоблювального матеріалу. Наші майстри завчасно прорахують рекомендовану кількість панелей. Але ви можете зробити це самостійно – для цього потрібно вирахувати загальну площу всіх стін будинку.
 2. Тип матеріалу. В якості сировини можуть виступати хвойні та листвяні дерева. Відтінок та фактура панелей буде залежати від того, з якого дерева їх було виготовлено.
 3. Розмір панелей. Залежить від довжини та висоти стін. Сьогодні можна знайти дошки до 4,5 м у довжину.

Особливості монтажу блок-хаусу на будинок

Обираючи блок-хаус дерев’яний, монтаж його краще довірити професіоналам. Незважаючи на те, що для встановлення панелей не потрібне спеціальне обладнання, бажано, аби ті, хто здійснювали роботи, мали відповідний досвід. Це дозволить:

 • не зіпсувати сам матеріал;
 • правильно прорахувати його кількість;
 • виконати оздоблення фасадів із блок-хауса без надмірних зазорів.

Сам процес монтажу дуже схожий на встановлення вагонки (яку також можна використовувати для зовнішнього оздоблення будинку). Блок-хаус монтується або на завчасно облаштований каркас, або ж безпосередньо на основу стіни.

Невелика вага матеріалу робить його доволі зручним для самостійного встановлення. Втім, панелі можуть мати велику довжину. А закріпити їх необхідно максимально рівно – сильні зазори, які можуть утворитись між дошками, стануть причиною погіршення теплоізоляції будинку та можуть призвести до швидшого руйнування фасаду. Саме тому монтаж будинку блок-хаусом варто довірити досвідченим майстрам.

Де замовити послуги монтажу блок-хаусу в Києві

Замовити послуги монтажу будинку блок-хаусом онлайн ви можете на сайті компанії Wooden Evolution. Команда спеціалістів знає все про оздоблення фасаду будинку і допоможе підібрати блок-хаус за необхідними характеристиками та властивостями. Чому варто звертатися саме до нас:

 • вигідна вартість оздоблення будинку деревом;
 • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
 • майстри виконують усі розрахунки завчасно, аби ви мали змогу дізнатися остаточну вартість укладання блок-хауса;
 • всі роботи виконуються у заздалегідь заявлені терміни.

Облицювання фасаду блок-хаусом – це сучасний підхід до оздоблення будинку, який дозволяє отримати ошатний екстер’єр з використанням мінімальної кількості деревини. Ми зробимо все можливе, аби ваш будинок виглядав затишно, а його фасад зберігав привабливий зовнішній вигляд якомога довше.