Монтаж Блок-хауса

Монтаж Блок-хауса – це ідеальне рішення для тих, хто бажає придбати недорогий будинок із деревини!

Економічно вигідним рішенням будівельної галузі є Блок-хаус. Монтаж – робота недешева і дуже копітка, але в даному випадку, абсолютно доступна для споживача будинку «під дерево».

Якщо правильно вказати, то облицювальним матеріалом є Блок-хаус. Монтаж – ціна цього виду робіт набагато дешевша, ніж побудувати дерев’яний будинок, а з вигляду будинок із дерева і будинок «під дерево» одразу і не відрізниш. Та й зробити це зможе тільки професійний будівельник.

Таким чином, вдало імітує будинок під дерево, при цьому, не являючись несучою конструкцією, Блок-хаус під колоду. Монтаж такого виду облицювання дозволяє отримати вищий рівень краси, екологічності та природності будинку. Крім того, цей вид облицювання виконує ще й захисну функцію конструкції будинку від комах, ультрафіолету, атмосферних явищ.

Яким же буває монтаж дерев’яного Блок-хауса?

Монтаж будинку Блок-хаусом можна здійснити різними способами. Найпоширенішими з них є 3 таких:

Шурупи найбільш популярний і надійний спосіб, який передбачає вкручування спеціального шурупа у шпунт.
Кляймер цей спосіб передбачає використання спеціального кріплення.
Цвяхи найбільш простий і дешевий спосіб збору.

Окрім того, по території застосування робіт, вид оформлення і вартість монтажу Блок-хауса може бути різною:

  • монтаж Блок-хауса всередині приміщення – інтер’єрне оформлення будинку внутрішньої його частини: кухня, передпокій, балкон, вітальня, парильня у бані і т. д.;
  • монтаж Блок-хауса зовні – фасадне оформлення будинку зовнішньої його частини зробить його розкішним і неповторний.

Таким чином, під оригінальною назвою «Блок-хаус» криється ще один різновид сучасного оздоблювального матеріалу. Його область застосування – оздоблення фасаду та інтер’єру невеликих житлових будинків або дач. Матеріал, із якого виробляють облицювальний матеріал – натуральне дерево. Далеко не кожен зможе дозволити собі побудувати дерев’яний будинок із дикого зрубу чи колоди, оскільки на зведення навіть невеликої будівлі необхідна велика кількість лісу. Але, Блок-хаус може легко перетворити будь-яку споруду в «дерев’яну». Крім цього, таке оздоблення абсолютно не токсичне, має хороші технічні і механічні властивості, при її цілком доступній вартості.

Хто ж зможе професійно виконати монтаж Блок-хауса?

Колода, брус, як облицювальний матеріал, найкращим чином оформлять Ваш будинок. Найкращим помічником у цій нелегкій справі є компанія «Wooden Evolution». Ми маємо багаторічний досвід у проведенні відповідного виду робіт, а також все необхідне обладнання. Крім того, своєму замовнику ми запропонуємо найприйнятнішу, складену з урахуванням можливостей споживача вартість монтажу Блок-хауса.

Таким чином, якщо Вас цікавить монтаж Блок-хауса всередині приміщення, ціна якого абсолютно задовільна, а також фасаду будинку на таких же вигідних умовах, звертайтеся до справжніх фахівців своєї справи.