ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Реставрація дерев'яного будинку

Під час експлуатації, під впливом зовнішнього середовища, сонця, води, комах стіни дерев’яного будинку дуже страждають — за ними потрібен догляд. Лакофарбове покриття, на жаль, не вічне і його необхідно оновлювати. Ми якісно виконуємо реставрацію стін дерев’яних будинків, яка включає в себе: шліфування, антисептичну обробку, фарбування, герметизацію, реставрацію лиштв, вікон та інші роботи. Ваш будинок засяє як новий.

Wooden Evolution: реставрація

Монтажні та столярні роботи

Щоб наш клієнт отримав максимальний результат, під час ремонтних робіт, ми готові запропонувати низку послуг. Монтаж стелі, перегородок – із вагонки, фальш-бруса чи блок-хауса. Виконуємо монтаж перекриття, монтаж дерев’яної підлоги. Для правильного функціонування вікон і дверей виконуємо монтаж обсадних коробок. В індивідуальному порядку підходимо до кожного клієнта і намагаємося бути максимально корисними й ефективними.

Wooden Evolution: монтаж

Оздоблення дерев'яного будинку

Для ремонту в дерев’яному будинку потрібен час на усадку. Залежно від типу деревини і від характеристик будинку цей час становить від 1 до 2 років. Більшість компаній, які зводять будинки, здають свою роботу у вигляді коробки і даху. І в такому вигляді будинок залишають на усадку. Потім приходимо ми і доводимо справу до кінця. Готуємо стіни, робимо перекриття, стелемо підлогу, робимо перегородки, електромонтаж, утеплення, інші види робіт.

Wooden Evolution: оздоблення

ЕТАПИ РОБОТИ

 • Вхідний запит

 • Замір

 • Кошторис

 • Старт робіт

 • Завершення робіт

Відбувається під час вхідного телефонного дзвінка. У розмові з клієнтом уточнюються питання щодо завдання, типу і характеристик об’єкта. Проводиться консультація клієнта в питаннях, які відносяться до його об’єкту. Озвучуються стандартні розцінки і види робіт.

Далі, проводиться виїзд на замір (якщо об’єкт знаходиться в Київській області). Для далеких об’єктів попередньо складається пропозицію по кресленнях або ж іншої інформації від клієнта. На вимірах проводиться огляд об’єкта, консультація, рекомендації у вирішенні тих чи інших питань. Потім вже складається кошторис в електронному вигляді і відправляється клієнту.

Роз’яснення з питань кошторису, обговорення фінансових питань, обговорення технічних питань, термінів, а також підписання договору.

Старт робіт – клієнт оплачує витратні матеріали, робота оплачується або поетапно або ж по завершенні (в даному випадку все залежить від кількості робіт, а також обсягів).

Завершення робіт. Фінішний розрахунок

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Компанія «Wooden Evolution» – це втілення сучасності архітектури, надійності, комфорту та екологічної чистоти в одній будівлі. Уже багато років ми надаємо якісні послуги з відновлення функціональних властивостей, а також естетичного вигляду будівель із дерева. Наша будівельна діяльність включає безліч видів робіт, серед яких необхідно вказати на такі:

 • реставрація дерев’яних будинків;
 • реставрація лазень;
 • оздоблення дерев’яного будинку;
 • захист деревини будинку.

Головний принцип роботи наших фахівців – це втілення у життя усіх бажань замовника щодо дерев’яного будинку відповідно до світових стандартів моди та якості.

Ми маємо великий досвід роботи у цій сфері і високий рівень професіоналізму спеціалістів, що дозволяє створити практичний, довговічний і дуже красивий будинок.

Чому саме дерево має високі переваги у будівельній галузі?

Із давніх-давен деревина займала лідируючі позиції при виборі будівельного матеріалу для зведення будинку, лазні чи іншого типу споруди. Витончена береза, могутній дуб, ніжний ясен, вишуканий бук, розкішне червоне дерево – усі вони різні за виглядом і якісними показниками, але такі схожі за естетичною привабливістю.

Дерево забезпечить будівлі хорошу тепло- і шумоізоляцію, збереже здоров’я тіла і душі, додасть комфорту, затишку, краси фасадної чи інтер’єрної частини будівлі.

Найвищий показник використання деревини спостерігається при будівництві лазень. За статистикою, 87% банних будівель зводяться саме з цього універсального матеріалу. Це дозволяє лазні бути найкращими ліками при позбавленні від недуги, а також для заспокоєння душі.

Будучи довговічним і практичним у використанні матеріалом, дерево все ж таки має властивість зношуватися, а тому потребує спеціального догляду.

Реставрація зрубів включає такі види робіт, як:

 • шліфування стін зрубу та ін. елементів;
 • фарбування стін зрубу та ін. елементів;
 • герметизація швів і тріщин.

Виконання таких робіт дозволить відновити попередній стан будівлі як із функціональної, так і естетичної точки зору.

А як правильно застосувати дерево в інтер’єрній частині споруди?

Сучасні ідеї і технології дозволяють створювати шедеври інтер’єрного оформлення, і дерево в цьому процесі відіграє далеко не останню роль. Різний тип деревини, а також спосіб обробки і монтажу дозволять створити абсолютно різний стиль: класичний, кантрі, модерн, прованс і т. д.

У сукупності ми виконуємо такі види будівельних робіт, як:

 • монтаж дерев’яної підлоги;
 • оформлення стін;
 • монтаж дерев’яних наличників на дверних і віконних конструкціях;
 • установка декоративних елементів із дерева.

Наші спеціалісти допоможуть зберегти простір, надати приміщенню легкості, вишуканості, врахують колірні переваги замовника.

Таким чином, якщо Ви маєте дерев’яний будинок, лазню або іншу споруду з деревини, яка потребує реставрації, звертайтеся до професійних фахівців компанії «Wooden Evolution».

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ