Реставрація лазні, сауни

Найкраща лікарня від усіх хвороб, а також оригінальне місце для заспокоєння душі – це лазня!

У сучасному світі 87% відсотків споживачів індивідуальних або ж цивільних банних споруд при їх будівництві надають перевагу деревині. Це екологічно чистий, міцний, досить-таки довговічний будівельний матеріал. Але при цьому, у процесі експлуатації він має істотний фактор зносу.

Найкращим чином надати підтримку споруді, а також повернути її в належний естетичний і функціональний вигляд допоможе реставрація лазні. За допомогою такого виду сервісу можна продовжити, а також відновити «життя» вже використовуваного тривалий період часу дерев’яної будівлі ще на багато років.

Що представляє собою сучасна лазня?

Реставрація – це комплекс робіт, який застосовується вже при наявності будівельної споруди, яка в процесі використання втратила свої якісні характеристики. Таким чином, для початку необхідно здійснити будівництво лазні. Звичайно, якісне, професійне зведення будівлі відповідного типу роками зберігає свою функціональність і красу.

Але, у процесі експлуатації лазні негативний вплив на всі види деревини надають паразити, різного роду грибкові ураження, атмосферні явища. Крім того, дерево має властивість зсихатися, просідати, трухнути. А баня будується не кожного дня, і навіть не щороку, тому до такого виду її обслуговування, як реставрація лазні з бруса, необхідно підійти з усією серйозністю і відповідальністю.

Ще раз вкажемо, що у сучасному світі, одним із найкращих місць для відпочинку є дерев’яна лазня. Реставрація допоможе не втратити її головні цілі. Відновлення здійснюється спеціальним способом, застосування якого залежить від типу використовуваного для будівництва дерева:

  • струганий;
  • профільований;
  • оциліндрований;
  • дикий, із мінімальною обробкою.

На сьогоднішній день парилка може бути різного типу: сауна, фінська лазня, турецька, шведська та ін. але в будь-якому випадку після тривалої експлуатації вона підлягає такому виду робіт, як реставрація старої лазні.

Що ж представляє собою реставрація сауни з бруса?

Відновлення різного роду пошкоджень часом зовнішньої і внутрішньої частини будівлі з дерева –реставрація лазні, ціна якої залежить від багатьох факторів: термін експлуатації лазні, її розмір, вид деревини, ступінь зносу й особистих переваг замовника.

Головна мета такого виду діяльності, як реставрація сауни – це запобігання подальшого руйнування споруди, а також збереження або відновлення його функціональних характеристик. І знову гарний вигляд придбає дерев’яна сауна.

Реставрація може мати такі цілі:

Перша відновлення будівлі у її первісному вигляді.
Друга відновлення і покращення будівлі.
Третя кардинальна зміна будівлі.

Де ж замовити такого роду послуги?

У Вас є уже давно побудована з дерева і активно використовувана сауна? Реставрація високого професійного рівня від компанії «Wooden Evolution» вдихне у неї нове життя, адаптоване під сучасний споживчий попит.

Фото відреставрованої лазні у виконанні наших сертифікованих фахівців Ви зможете переглянути на офіційному сайті компанії. Ми працюємо з замовниками по території всієї України. А ось вартість реставрації сауни вже буде прорахована індивідуально для кожного замовника, але, у будь-якому випадку, складена з урахуванням його можливостей і побажань.

Ми гарантуємо високу якість використовуваних будівельних матеріалів і проведених робіт!