Монтаж стелі

Оформлення інтер’єру – це дуже важливий будівельний процес для створення комфортного і затишного життя в будинку.

І далеко не останню роль у цьому відіграє монтаж стелі в дерев’яному будинку.

У першу чергу необхідно вказати, що стельова конструкція – це значимий елемент будь-якого приміщення. Верхнє, внутрішнє покриття кімнати може бути оформлене за допомогою різного будівельного матеріалу:

 • вагонка;
 • фанера;
 • дошки;
 • рейки;
 • блок-хаус;
 • пластикові та декоративні панелі;
 • гіпсокартон;
 • плівка ПВХ.

Які ж існують види такого будівельного процесу, як монтаж стелі з бруса чи іншого дерев’яного матеріалу?

Оздоблення верхньої частини приміщення може здійснюватися різними технологічними способами. Найпоширеніші серед них такі:

Підвісні конструктивні елементи кріпляться до перекриття чи покриття за допомогою підвісок.
Підшивні збірна конструкція кріпиться безпосередньо до базової стелі.
Натяжні конструкція з полотна, яка кріпиться на профілі з металу або пластику під основною стелею.

Вартість монтажу стелі в будинку зі зрубу залежить не тільки від обраного виду деревини, а й від способу оформлення.

Таким чином, жоден ремонт будинку не зможе обійтися без оформлення стельового покриття, який у будівельній галузі іменується, як монтаж стелі. Ціна такого процесу – комфорт, затишок, краса Вашого будинку.

Усі Ваші очікування перевершить результат важливого будівельного процесу в дизайнерській галузі – монтаж стелі в дерев’яному будинку.

Ціна буде абсолютно не головною, коли Ви побачите цей чудовий результат. Деревина на стелі в сучасному світі дуже популярна, вона додасть приватному чи заміському будинку, і навіть квартирі розкішний, оригінальний вигляд.

Значні переваги має монтаж стелі з масиву дерева:

 1. Деревина – екологічно чистий, натуральний матеріал, який навіть при його обробці просоченнями не містить шкідливих, токсичних речовин;
 2. Довговічність конструкції вбереже власника майна від зайвих витрат на ремонт стельового покриття, при цьому збереже на довгий час природний, красивий вигляд;
 3. Високий рівень термо- і звукоізоляції забезпечить власнику будинку такого роду монтаж.

Стеля – вартість її з дерева в естетичному сенсі – це елегантність, яка зберігається багато років поспіль. Варто вказати, що деревину абсолютно не обов’язково фарбувати, досить просто покрити її лаком, щоб надати стелі розкішний вигляд.

Де замовити якісне оформлення стельового покриття?

Таку роботу необхідно виконувати якісно, професійно. Адже від стельового покриття залежить не тільки краса приміщення, а й його безпека. Найкращим чином виконають таку роботу майстри компанії «Wooden Evolution».

Наші фахівці нададуть Вам якісну консультацію, проведуть усі необхідні виміри, допоможуть у виборі будівельного матеріалу і вкажуть, скільки коштує монтаж стелі Вашого будинку.

Більш економічним варіантом буде монтаж імітації бруса на стелю. А ось здійснюючи монтаж фанери на стелю необхідно порахувати вартість чистового її оформлення, щоб надати стелі належний вигляд.

У будь-якому випадку, звертаючись до нас, Ви забезпечите свій будинок красивою, довговічною, якісною стелею!