Монтаж наличників

Монтаж наличників на вікна у дерев’яному будинку – це дуже важливий будівельний процес по оснащенню віконних прорізів, який передбачає дві головні цілі: захисну та естетичну!

У дерев’яних будинках завжди здійснюється монтаж дерев’яних наличників на вікна, які представляють собою декоративну конструкцію у вигляді накладних фігур профільованих планок. Вони можуть бути:

  • гладкі;
  • прикрашені різьбленням.

Монтаж наличників у дерев’яному будинку застосовується в області щілини між віконною коробкою і стіною. За своєю формою такого типу конструкції можуть бути:

  • плоскі;
  • округлені;
  • фігурні.

Погонажний виріб обов’язково приймає форму і розмір вікна, і може бути внутрішнім або зовнішнім. Монтаж наличників може здійснюватися різним технологічним способом:

Накладним монтуються безпосередньо в стіну за допомогою цвяхів.
Телескопічним монтується без додаткових кріплень шляхом входження у спеціальні пази.

Монтаж віконних наличників, у широкому розумінні, виконує такі функції:

  • збереження теплової енергії;
  • запобігання появи протягів;
  • захист від попадання пилу, вологи, комах;
  • забезпечення належного рівня звукоізоляції;
  • створення привабливого зовнішнього вигляду віконного отвору і будинку в цілому.

Роль такого будівельного процесу, як монтаж наличників у зрубі, настільки висока, що з 2007 року знаменитий фотограф Іван Хафізов створив унікальну колекцію знімків із зображенням оригінальних наличників із різних країн: Казахстан, Росія, Литва і т.д. У його колекції налічується більше 10 тисяч фотографій.

А в 2012 році був випущений документальний фільм про те, як здійснювався у різні історичні епохи монтаж наличників на вікнах. А в 2014 році планувався друк книги, але через відсутність фінансування цей процес відклався на невизначений період.

Де ж замовити якісний, сучасний монтаж дерев’яних наличників?

Ціна прийнятна, якість висока, індивідуальний підхід до кожного будівельного об’єкту і високий рівень професіоналізму фахівців – це компанія «Wooden Evolution».

Звичайно, сучасний будівельний ринок наповнений великою кількістю майстрів, які Вам запропонують монтаж наличників. Розцінки найрізноманітніші, вибір дерев’яного матеріалу і його оформлення вражає своєю різноманітністю. Тільки при виборі компанії обов’язково необхідно звернути увагу на досвід роботи фахівців, які будуть виготовляти наличники дерев’яні.

Монтаж – будівельний процес, який вимагає застосування спеціального обладнання. Усім необхідним для оформлення вікон Вашого будинку оснащена наша компанія. Крім того, вартість монтажу наличників на вікна буде узгоджена із замовником до безпосереднього виконання робіт, а також вона може бути змінена і адаптована під матеріальні можливості останнього.

Таким чином, якщо Вам необхідний якісний, швидкий і недорогий монтаж наличників, звертайтеся до справжніх професіоналів своєї справи – майстрів компанії «Wooden Evolution».