Оздоблення дерев’яного будинку

Належним чином допоможе оформити житлову нерухомість оздоблення дерев’яного будинку!

Сучасній людині, яка вирішила побудувати або придбати житлову нерухомість із дерева, дуже складно відмовитися від цивілізації у вигляді оформлення зовнішньої частини будинку і його внутрішнього інтер’єру. У зв’язку з цим різні варіанти обробки дерев’яного будинку допоможуть зробити Вашу нерухомість не просто естетично привабливою, а й практичною, комфортною, зручною, функціональною.

Вищевказаний будівельний процес передбачає використання спеціальних матеріалів, вибір яких залежить від функціонального призначення об’єкта. Наприклад, обробка дерев’яного будинку з бруса дачного типу передбачає застосування недорогого, але практичного матеріалу. А у випадку приватної будівлі, призначеної для постійного проживання, до вибору матеріалів варто підходити більш серйозно.

Крім того, обробка дерев’яного будинку всередині і фасадна обробка дерев’яного будинку також мають істотні відмінності у виборі будівельного матеріалу. Якщо фасадне оформлення взаємодіє насамперед із ландшафтом місцевості, то інтер’єрне оформлення будівлі залежить від планування приміщень і переваг господаря щодо їх дизайнерської задумки. Технологічний же процес цих видів оформлення нерухомості мало чим відрізняється.

Що ж представляє собою зовнішня обробка будинку?

Фото дерев’яних будівель, які потопають у буйній зелені, сучасних, елегантних, переглядав на сайтах будівельних компаній кожен бажаючий мати у своєму володінні відповідного типу нерухомість. Багато хто хоче красивий і при цьому практичний дерев’яний будинок.

При його оформленні головна рекомендація – це використання облицювального матеріалу з натурального складу. Він буде екологічно чистим, нетоксичним, і при цьому, збереже природність будівлі. Облицювальний матеріал із якісної деревини має 2 головні функції:

  • естетичну – додасть будівлі гарний вигляд, зберігши її природність, оригінальність, неперевершеність;
  • захисну – захистить основну конструкцію будівлі від атмосферних явищ, ультрафіолету, комах та інших негативних впливів.

Що ж представляє собою внутрішнє оздоблення дерев’яного будинку?

Для того щоб Ваш будинок зсередини мав гарний вигляд, потрібно виконати ряд дій, таких як: шліфування, обробка захисними матеріалами, фарбування, герметизація та інші. У будівельній галузі цей комплекс робіт іменується, як внутрішнє оздоблення дерев’яного будинку. Із бруса, зрубу чи іншого деревного матеріалу вийде просто розкішний, довговічний у використанні облицювальний матеріал.

На відміну від зовнішніх робіт, внутрішні роботи служать у рази довше, оскільки немає впливу зовнішніх факторів, що не може не радувати власника дерев’яної нерухомості.

Також істотні відмінності при виборі будівельного матеріалу і при способах виконання монтажних робіт має:

  • оздоблення стелі у дерев’яному будинку;
  • оформлення підлоги приміщення;
  • оздоблення стін у дерев’яному будинку.

Залежно від виду і кількості виконаної роботи внутрішнє оформлення будинку можна класифікувати на такі види:

Базовий комплекс ·        шліфування (1 проходка);

·        шліфування торців (2 проходки);

·        антисептична обробка;

·        фарбування (2 шари).

Преміум комплекс ·        шліфування (2 проходки);

·        шліфування торців (2 проходки);

·        антисептична обробка;

·        герметизація;

·        фарбування (2 шари) + між шарами полірування.

Ультра комплекс ·        шліфування (2 проходки);

·        антисептична обробка;

·        шліфування торців (2 проходки);

·        конопатка;

·        герметизація;

·        фарбування (2 шари);

·        полірування;

·        монтаж наличників.

Усі ці фактори мають великий вплив на вартість обробки дерев’яного будинку. Але, у будь-якому випадку, із компанією «Wooden Evolution» – це буде неперевершений, якісний, прийнятний за ціною результат.

Крім того, нашими спеціалістами обов’язково буде здійснено індивідуальний підхід до побажань замовника в області вибору інтер’єрного стилю, колірної гами облицювального матеріалу, дизайнерських окремих елементів. Ми врахуємо і втілимо в реальність усі Ваші переваги і вимоги!