Ремонт дерев'яних зрубів в Київській області: Wooden Evolution
18
Сер

Ремонт зрубів (Київська область)

Що потрібно знати про ремонт зрубів (Київська область)

Якщо Ваш дерев’яний будинок втратив привабливий зовнішній вигляд, його продуває чи будівлю пошкодили паразити, тоді Вам необхідно робити ремонт зрубів. Київська область – одна з областей України, де досить популярними є дерев’яні будинки.

Що включає у себе ремонт дерев’яних зрубів?

Сонячні промені і вологість руйнують дерев’яну будівлю, тому раз на кілька років необхідно детально оглядати будинок на наявність різних дефектів, тріщин та грибку.

Косметичний ремонт дерев’яних зрубів в Київській області найчастіше замовляють при зміні зовнішнього вигляду деревини.

Косметичні ремонтні роботи зазвичай включають у себе:

  • шліфування колод від почорніння, зняття верхнього шару;
  • усунення дрібних тріщин у колодах;
  • відбілювання синяви;
  • фарбування та біозахист.

Капітальний ремонт старого зрубу в Київській області включає в себе роботи з відновлення глибинних шарів будівлі.

У такі ремонтні роботи входять:

  • заміна окремих секторів або цілих колод;
  • усунення наскрізних щілин, у тому числі міжвінцевих;
  • заміна фундаменту.

Як правило, реставрація і ремонт зрубів з дерева в Київській області виконуються у комплексі, адже не можна залишити відшліфовані колоди непофарбованими, або ж покрити лаком фасад разом із гнилими колодами.

Найпоширеніші дефекти дерев’яних споруд та причини їх виникнення:

  • Розтріскування. Найчастіше тріщини виникають через перепади температури. Важливо знати, що великі щілини у стінах з’являються, якщо колоди були висушені примусово. Наприклад, якщо будинок знаходився під прямими сонячними променями. Критичною вважається тріщина товщиною 3-5 мм, тим паче якщо вона йде через усю колоду. Найбільша небезпека тут полягає в тому, що в щілини потрапляє волога, сміття та комахи, які знищують колоди зсередини.
  • Перекіс. Цей дефект проявляється у перший рік експлуатації будівлі. Причиною перекосу може бути гниття нижнього вінця, використання цвяхів в якості кріплення, з’єднання зрубу з пічкою до усадки, неякісний фундамент та ін. Дуже важливо, щоб основний вінець укладався горизонтально, а не під кутом, інакше вся конструкція буде перекошена на бік.
  • Гниття. Гнити деревина починає від появи грибка. Причини через які розвивається гниття колод – недостатня вентиляція приміщення, неякісно покладений утеплювач, який збирає конденсат, виникнення глибоких щілин, де накопичується волога та ін.

Де замовити ремонт зрубу в Київській області?

Не знаєте, де замовити ремонт зрубу будинку в Київській області? Звертайтесь в нашу компанію «Wooden Evolution», і наші спеціалісти якісно виконають для Вас ремонт дерев’яного зрубу (Київська область).

Скільки коштуватиме ремонт зрубу? Ціна в Київській області, як і в інших регіонах України, залежить від багатьох факторів, куди входять, як будівельні матеріали, так і елементи оздоблення. Варто зазначити, що вартість ремонту зрубу в Київській області розраховується для кожного об’єкту індивідуально.

Замовити ремонт зрубу дерев’яного будинку під ключ (Київська область) можна, зв’язавшись з нашими менеджерами по одному із телефонів: +38(063)6195022, +38(096)0491600, або написавши на електронну пошту woodenevolution@gmail.com.