Ремонт дерев'яних будинків в Києві: Wooden Evolution
11
Вер

Ремонт дерев’яних будинків (Київ)

Якісний ремонт дерев’яних будинків (Київ)

Дерев’яні будинки ніколи не втрачають своєї популярності. Вони гарно виглядають, екологічні та практичні. Проте потрібно враховувати, що деревина досить примхлива: під час експлуатації, а також під впливом різних кліматичних умов можуть з’явитись тріщини, шкідники, цвіль та ін. У такому випадку обов’язково потрібно своєчасно робити ремонт дерев’яних будинків (Київ).

Причини, через які дерев’яні будинки потребують ремонту

Найчастіше ремонт старих дерев’яних будинків в Києві замовляють через:

 • вицвітання, вигорання зовнішньої обробки фасаду під дією ультрафіолету;
 • потемніння деревини під впливом вологи чи скупчення бруду у зовнішніх шарах деревини;
 • появу темних плям, викликаних розмноженням грибка чи цвілі;
 • появу тріщин, сколів на поверхні деревини.

Як проходить ремонт всередині будинку?

У дерев’яному будинку можна втілити практично будь-яку дизайнерську ідею. Перед тим, як приступити до ремонту стін, обов’язково потрібно очистити їх від сміття і цвяхів. Потім прикріплюються лати з тонких дошок. На обрешітку накладаються листи ДВП та ретельно зашпакльовуються зазори.

Далі стіни на вибір замовника можна пофарбувати чи покрити декоративною штукатуркою. Усі ці матеріали на відміну від деревини не вимагають регулярної спеціальної обробки.

Слід зазначити, що ремонт дерев’яного будинку всередині (Київ) слід починати з нежитлових приміщень: кухні та санвузла. Оскільки в цих приміщеннях, як правило, підвищена вологість, підлогу краще покрити плиткою. Адже вона стійка до вологи і добре витримує перепади температури. У кухні та санвузлі досить часто роблять систему «тепла підлога». Сантехніку встановлюють перед початком ремонтних робіт.

Скільки коштуватиме ремонт будинку із дерева?

Одне із найпоширеніших питань – скільки буде коштувати ремонт дерев’яних будинків? Ціни в Києві, як і в інших регіонах України, залежать від багатьох факторів. На вартість ремонту старого дерев’яного будинку (Київ) впливають:

 • обсяг роботи;
 • складність обробки;
 • вартість витратних будматеріалів;
 • розмір будівлі;
 • поточний стан стін і перекриття.

Кому довірити ремонт дерев’яної будівлі?

Куди звернутись для оновлення будівлі, якщо Ваше місце проживання Київ? Ремонт дерев’яного будинку зовні та всередині швидко, якісно, надійно виконають спеціалісти нашої компанії «Wooden Evolution».

Наші фахівці точно знають, як зробити ремонт в старому дерев’яному будинку (Київ). Причини, через які варто довірити ремонтні роботи компанії «Wooden Evolution»:

 • наші спеціалісти мають великий досвід роботи, високий творчий потенціал;
 • при виконанні всіх операцій ми використовуємо новітні технології та обладнання;
 • індивідуальний підхід до кожного об’єкту. Ми не просто виконаємо ремонт дерев’яного будинку під ключ в Києві, а зробимо Вашу будівлю унікальною.

Замовити послуги ремонту дерев’яних будинків в Києві можна звернувшись до наших спеціалістів по одному із телефонів: +38(063)6195022, +38(096)0491600, або написавши на електронну пошту woodenevolution@gmail.com.