Герметизація швів зрубу будинку в Києві: Wooden Evolution
15
Лис

Герметизація швів зрубу: Київ

Які особливості має герметизація швів (Київ)?

Неякісні шви на стінах та стелі дерев’яних будинків приводять не тільки до додаткової втрати тепла, а й до появи грибка і плісняви на поверхні. Покращити експлуатаційні характеристики будівлі допоможе якісно виконана герметизація швів (Київ).

Навіщо робити герметизацію швів?

Незважаючи на велику кількість переваг деревини, під час будівництва необхідно обов’язково враховувати і недоліки. Одним із яких є великий коефіцієнт лінійного розширення. Тільки-но побудований будинок у перші роки дає усадку, а потім після основної усадки починається кліматична.

Залежно від вологості та температури повітря колоди змінюються у геометричних розмірах. При цьому міжвінцеві шви або збільшуються, або стають меншими, а це призводить до появи «містків холоду».

При цьому герметизація швів бруса в Києві має бути виконана сучасними матеріалами, тобто герметиком. Адже сучасний метод теплоізоляції відрізняється високою швидкістю виконання робіт і проводиться без шуму, бруду та пилу.

Які переваги має герметизація зрубу?

Герметизація зрубу за технологією «теплий шов» (Київ) має ряд переваг, серед яких варто виділити такі основні:

 • практичність. Герметики можуть проникати у тріщини та шви будь-яких форм та розмірів;
 • високий рівень еластичності. Герметики ефективно працюють навіть зі збільшенням межвінцевих зазорів;
 • довговічність. Якісно виконана герметизація швів зрубу будинку (Київ) буде служити не одне десятиліття;
 • термостійкість. Герметик не втрачає своїх якісних характеристик при будь-якому температурному режимі, а також він не боїться перепадів температури;
 • екологічність. Герметик – екологічно чистий і абсолютно безпечний для людини засіб;
 • високі естетичні якості. Герметики мають велику різноманітність кольорів, завдяки чому можна підібрати відтінок, який максимально підходить до Вашого будинку. До того ж повністю сухі шви можна пофарбувати разом зі стінами будинку;
 • універсальність. Герметизація швів дерев’яних будинків в Києві, як і в інших містах України, може проводитися як всередині, так і зовні.

Де замовити і скільки коштуватиме герметизація швів?

Якщо Вам потрібна герметизація зовнішніх швів (Київ), тоді звертайтесь в нашу компанію «Wooden Evolution». Ми працюємо тільки з високоякісними герметиками. Перед роботою наші спеціалісти повністю обстежують міжвінцеві шви будинку, перевіряють колоди на наявність тріщин та зазорів.

Залежно від глибини та розміру швів ми обираємо найоптимальніший засіб для герметизації.

Скільки коштуватиме герметизація швів колоди? Ціна в Києві, як і в будь-якому іншому місті України, залежить від багатьох факторів. Наприклад, на вартість герметизації швів в Києві впливають:

 • первозданний стан будівлі;
 • розмір будинку та обсяг роботи;
 • вид деревини, з якої збудовано будинок;
 • тип використовуваного герметика та технології його нанесення.

Вартість герметизації кожної будівлі прораховується індивідуально.

Замовити послуги наших спеціалістів можна, подзвонивши за одним із телефонів: +38(063)6195022, +38(096)0491600, або написавши на електронну пошту woodenevolution@gmail.com.