Шліфування колод зрубу в Києві: Wooden Evolution
04
Жов

Шліфування зрубу: Київ

Як і коли потрібно проводити шліфування зрубу (Київ)?

Після усадки будинку перед первинною обробкою стін, а також під час проведення реставраційних робіт обов’язково необхідно робити шліфування зрубу (Київ).

Навіщо потрібне шліфування?

Шліфування колод зрубу в Києві, як і в інших регіонах України, запобігає гниттю деревини, захищає дерево від появи грибків і плісняви та підвищує стійкість до вологи і шкідників.

Переваги шліфування стін зрубу (Київ):

  • значно збільшується термін експлуатації будівлі;
  • завдяки механічній обробці колод усуваються всі шорсткості і тріщини, покращуються естетичні характеристики деревини;
  • після обробки чіткіше видно природний малюнок натурального дерева;
  • на відшліфовану поверхню лак і фарба лягають більш рівномірно і краще тримаються.

Також зверніть увагу, що шліфування зрубів обов’язково необхідно робити незалежно від вихідного матеріалу: оциліндрована чи рубана колода, профільований чи клеєний брус.

Коли потрібно виконувати шліфування?

Шліфувальні роботи потрібно проводити після того, як дерев’яна будівля пройде усадку і деревина повністю підсохне. Особливо це стосується будинків, побудованих із колод природної вологості.

Адже непросушена деревина обов’язково має відстоятись і підсохнути. Цей період може тривати від півроку до двох років, залежно від часу монтажу та вологості деревини. Під час усушки в деревині піднімаються ворсинки і проявляються всі дефекти, які можна прибрати при шліфуванні.

Також варто зазначити, що будівлі виготовлені з клеєного чи просушеного оциліндрованого бруса, можна починати обробляти одразу після закінчення будівництва. Будинок із клеєного бруса дає невелику усадку, яка не може призвести до значної деформації стін.

Протягом тижня після шліфування колоди зрубу необхідно обов’язково обробити антисептичним засобом. Якщо пройде більше часу, то деревина почне темнішати і набуде синього відтінку.

Також слід зазначити, що шліфування необхідно проводити не тільки після зведення нового будинку, а й через 5-7 років від початку експлуатації будівлі, коли настає термін міняти старе покриття стін. Такі роботи з оброблення деревини дозволяють прибрати застаріле лакофарбове покриття, освітлити колір стін та підготувати їх до фарбування.

Куди звернутись, щоб замовити шліфування дерев’яного зрубу?

Цікавить шліфування дерев’яного зрубу (Київ), проте не знаєте до кого звернутись, щоб отримати гарний результат від виконаної роботи? Звертайтесь до спеціалістів нашої компанії «Wooden Evolution», і Ви отримаєте якісне та професійне шліфування зрубу. Ціна в Києві на наші послуги, як і в інших регіонах України, залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • розмір будівлі;
  • характеристика матеріалу, який використовували для зведення будівлі;
  • висота будівлі. Наприклад, для будинку, який має два поверхи, потрібно використовувати додаткові установки і страховки.

Також варто зазначити, що шліфування оциліндрованих колод в Києві, як правило, коштує дешевше, ніж проведення аналогічних робіт для профільованого чи клеєного бруса.

Для того щоб замовити послуги наших спеціалістів, чи дізнатись вартість шліфування зрубу в Києві, звертайтесь по одному з телефонів: +38(063)6195022, +38(096)0491600, або пишіть нам на електронну пошту woodenevolution@gmail.com.