Герметизація швів зрубу будинку в Київській області: Wooden Evolution
17
Лис

Герметизація швів зрубу: Київська область

Навіщо потрібна герметизація швів (Київська область)?

Дерев’яні будинки завжди залишаються популярними. Будівлі з дерева мають багато переваг, одна із основних – здатність зберігати у приміщенні оптимальний мікроклімат як у спеку, так і в холод. Проте потрібно враховувати, що повністю розкрити ці властивості деревина може тільки після того, як буде виконана герметизація швів (Київська область).

Коли потрібно проводити роботи з герметизації швів?

Герметизація швів бруса в Київській області, як і в інших регіонах нашої країни, проводиться після того, як пройшла основна усадка будинку. Тобто приступати до робіт потрібно не раніше ніж за рік-півтора після закінчення будівництва. Адже в результаті деформації деревини між вінцями колод з’являються порожнечі та щілини.

Деякі власники дерев’яних будинків вважають, що гладка поверхня та чудова геометрія будівлі з профільованого бруса не вимагають утеплення швів. Однак таке твердження є помилковим, оскільки герметизація швів у будинку з профільованого бруса також має проводитись обов’язково.

Герметизація зовнішніх швів (Київська область) проводиться за таких умов:

  • вологість деревини не має бути вищою ніж 20%;
  • погода суха, без опадів;
  • середньодобова температура повітря під час проведення утеплення має бути більш ніж 10 градусів.

Які переваги має герметизація швів?

Якісно проведена герметизація зрубу за технологією «теплий шов» (Київська область) дає суттєве підвищення температури в приміщенні у холодний сезон та зберігає оптимальний рівень вологості. Внаслідок чого значно зростає економія на опаленні.

Герметизація швів дерев’яних будинків в Київській області має такі основні плюси:

  • фінансова економія;
  • комфорт та тепло;
  • захист від шкідників, комах, плісняви;
  • усувається подальше розтріскування дерева;
  • реставруються тріщини, які з’явились на деревині;
  • покращується зовнішній вигляд будівлі.

Де замовити герметизацію будинку?

Герметизація швів зрубу будинку (Київська область) надовго забезпечить Ваше житло затишком, якщо роботи будуть виконі фахівцями. Адже для проведення герметизації потрібні спеціальні знання та досвід роботи. Під час виконання робіт мають бути суворо дотримані усі технології нанесення.

Наша компанія «Wooden Evolution» пропонує повний комплекс якісних послуг з утеплення будинків із бруса, куди входить підготовка деревини до нанесення герметика та фінішне покриття. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи і працюють тільки з високоякісними сучасними герметиками.

Скільки буде коштувати герметизація швів колоди? Ціна в Київській області, як і в інших регіонах України, розраховується індивідуально для кожної будівлі.

На вартість герметизації швів в Київській області впливає в першу чергу обсяг робіт, які потрібно виконати. Також перед початком робіт спеціалісти проводять обстеження швів: великі чи дрібні, широкі чи вузькі. Залежно від того, наскільки широкий шов чи тріщина, застосовуємо конкретний вид герметика.

Наші контакти, за якими можна замовити герметизацію швів дерев’яної будівлі: